poniedziałek, kwiecień 19, 2021

Zespół powstał w grudniu 2015 roku. Założycielem zespołu jest były członek i współzałożyciel Kabaretu Kafliki - Mateusz Troll. Zespół tworzą: Natalia Stefanek, Henryk Karafioł, Simona Troll (od czerwca 2017r) oraz Mateusz Troll. Nasz repertuar obejmuje program „Marzenia warto mieć”  - skecze, monologi sytuacyjne oraz  piosenki z naszej pierwszej autorskiej płyty pod tym samym tytułem, jak również improwizacje  z udziałem publiczności. Cały czas pracujemy nad poszerzeniem i wzbogaceniem repertuaru.

Występujemy zarówo w domach kultury, na scenach teatralnych i plenerowych, w ramach spotkań firmowych różnych branż oraz w czasie prywatnych uroczystości rodzinnych jak wesele czy jubileusz.  Gramy tam gdzie ludzie kochają dobrą muzykę, zabawę i śmiech.

Natalia Stefanek

Wokalistka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym.     

Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach, posiadająca tytuł aktora scen muzycznych. Laureatka wielu konkursów wokalnych od najmłodszych lat. Wolny czas spędza przy dobrej książce lub muzyce. A jej największym zainteresowaniem są psy zaprzęgowe i sporty z nimi związane.  

Mateusz Troll

Pianista, organista, kabareciarz, autor tekstów i muzyki, producent muzyczny, prezes Stowarzyszenia Kulturalnego "Latscha".  Jest laureatem wielu konkursów gwary śląskiej. Koncertując z różnymi zespołami zagrał już ponad 700 koncertów w kraju i za granicą.Simona Troll

Wokalistka, trębacz, pianista.                    

Uczennica Państwowej Szkoły muzycznej II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach w klasie trąbki. Propagując śląską gwarę oraz reprezentując stowarzyszenie mniejszości niemieckiej koncertuje w kraju i za granicą od 2008 roku. W zespole Mateusz Troll i Przyjaciele jako wokalistka i instrumentalista  od czerwca 2017 r. Prywatnie żona Mateusza :)


Henryk Karafioł     

Muzyk z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Koncertował w wielu miastach Polski oraz za granicą. Na co dzień właściciel firmy transportowej. Wraz z bratem tworzą zespól muzyczny FAKT który od wielu lat bawi tysiące ludzi. 
Scroll to top