środa, grudzień 07, 2022

Zespół powstał w grudniu 2015 roku. Założycielem zespołu jest były członek i współzałożyciel Kabaretu Kafliki - Mateusz Troll. Zespół tworzą: Natalia Stefanek, Henryk Karafioł oraz Mateusz Troll. Nasz repertuar obejmuje program „Marzenia warto mieć”  - skecze, monologi sytuacyjne oraz  piosenki z naszej pierwszej autorskiej płyty pod tym samym tytułem, jak również improwizacje  z udziałem publiczności. Cały czas pracujemy nad poszerzeniem i wzbogaceniem repertuaru.

Występujemy zarówo w domach kultury, na scenach teatralnych i plenerowych, w ramach spotkań firmowych różnych branż oraz w czasie prywatnych uroczystości rodzinnych jak wesele czy jubileusz.  Gramy tam gdzie ludzie kochają dobrą muzykę, zabawę i śmiech.

 

Natalia Stefanek

Wokalistka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym.

Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach, posiadająca tytuł aktora scen muzycznych. Laureatka wielu konkursów wokalnych od najmłodszych lat. Wolny czas spędza przy dobrej książce lub muzyce. A jej największym zainteresowaniem są psy zaprzęgowe i sporty z nimi związane.

Mateusz Troll

Pianista, organista, kabareciarz, autor tekstów. Jest laureatem wielu konkursów gwary śląskiej. Koncertując z różnymi zespołami zagrał już ponad 700 koncertów w kraju i za granicą.

Henryk Karafioł 

Muzyk z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Koncertował w wielu miastach Polski oraz za granicą. Na co dzień właściciel firmy transportowej. Wraz z bratem tworzą zespól muzyczny FAKT który od wielu lat bawi tysiące ludzi.

  

 
Scroll to top